TF Bank - Kā veikt maksājumus?

Jauns TF Bank norēķinu konts


Tavām ērtībām no š.g. novembra TF Bank ir uzsākusi pieņemt ikmēneša kredītu maksājumus uz jaunu norēķinu kontu Swedbank. No šī mēneša visos rēķinos tiks norādīts mūsu jaunais konta numurs: LV17 HABA 0551 0524 0367 0

Arī ja aizdevumu saņēmi jau pirms kāda laika un Tavā kredīta līgumā ir norādīts TF Bank norēķinu konts Nordea Bankā Zviedrijā, Tu droši vari veikt maksājumu uz mūsu jauno kontu.

Mūsu pāreja uz norēķinu kontu Swedbank Latvijā dod Tev iespēju ikmēneša kredītu maksājumus veikt ātrāk un vienkāršāk, jo tagad vari veikt vietējo maksājumu Eiropas maksājuma vietā un pārskaitījumu varēsi izdarīt arī no banku lietotnēm (aplikācijām), kuras atbalsta tikai vietējos maksājumus.

Tev nav jāsatraucas arī, ja turpināsi veikt maksājumus uz mūsu vecajiem kontiem Nordea Bank Zviedrijā - visi maksājumi tiks saņemti un apstrādāti tieši tāpat kā līdz šim.

Tāpat atgādinām, ka, veicot jebkādus pārskaitījumus, jāpievērš uzmanība vai Tevis norādītais saņēmēja konta numurs ir pareizs un pieder maksājuma adresātam. Ja kādā brīdī neesi pārliecināts par TF Bank norēķinu rekvizītiem, ienāc tfbank.lv vai sazinies ar mūsu Klientu apkalpošanas dienestu!

Sazinies ar mums:

66 090 800

info@tfbank.lv

p/k 47, LV-1004, Rīga