01.09.2021

TF Bank atver filiāli Latvijā

Paplašinot savu darbību, Zviedrijā reģistrētā TF Bank AB paziņo par filiāles atvēršanu Latvijā. Pēc veiksmīgi aizvadītiem pieciem gadiem Latvijas patērētāju kreditēšanas tirgū, bankas kredītportfelis ir sasniedzis vairāk nekā 60 miljonus eiro un jau tuvāko mēnešu laikā plānots ieviest jaunus, inovatīvus finansēšanas risinājumus.

“Nodibinot bankas filiāli, nostiprinām savas pozīcijas Latvijas tirgū un plānojam turpināt attīstīt patēriņa finansēšanu, lai efektīvāk apkalpotu arvien augošo klientu skaitu,” saka TF Bank Latvijas filiāles vadītājs Juris Pūce. Līdz šim banka sniedza patērētāju kreditēšanas pakalpojumus pārrobežu kārtībā no Zviedrijas un ar filiāles atvēršanu Latvijā tā iegūs elastību produktu un procesu attīstībā.

TF Bank biznesa modelis ir balstīts uz atbildīgu aizdošanu, un populārākie aizdevumu mērķi Latvijā ir mājokļa uzlabošana, automašīnas iegāde un klientu jau esošu kredītsaistību pārfinansēšana uz izdevīgākiem nosacījumiem. Vidējā izsniegto aizdevuma summa ir aptuveni pieci tūkstoši eiro.

“Mūsu interesēs nav izsniegt kredītus, kurus klienti nespēs atdot, tāpēc piedāvājam neapgrūtinošus un elastīgus aizdevumus ar saprātīgiem atmaksas nosacījumiem,” norāda J.Pūce. Viņš skaidro, ka Latvijas mājsaimniecību aizņemšanās līmenis ir zemāks nekā citās Eiropas valstīs, un tas liecina par lielu tirgus potenciālu izdevīgiem aizdevumiem, kas ir samērīgi ar klienta maksātspēju.

TF Bank ir publiska akciju sabiedrība, kas kotēta Nasdaq Stokholmas fondu biržā. Latvijā tā piedāvā vairāku veidu tiešsaistes kreditēšanas pakalpojumus ar vienkāršiem un skaidri definētiem aizdevumu nosacījumiem – naudas kredītu, auto kredītu, pārkreditāciju un kredītu apvienošanu. TF Bank prioritātes ir izsvērta risku pārvaldīšana, augsta atbilstība un klientiem ērta, uz tehnoloģijām balstīta pakalpojumu nodrošināšana.