TF Bank - Elektroniska līgumu parakstīšana

Līgumu parakstīšana ar Smart-ID un e-ID karti

Tu vari ātri, ērti un vienkārši parakstīt TF Bank aizdevuma līgumu ar drošu elektronisko parakstu, izmantojot savu Smart ID vai e-ID karti. Līguma parakstīšana aizņems vien dažas minūtes.

Gadījumā, ja neesi iepriekš parakstījis dokumentus elektroniski un process Tev nav skaidrs, iesakām iepazīties ar septiņiem vienkāršiem soļiem līdz aizdevuma līguma noslēgšanai:

Tu vari līgumu parakstīt elektroniski, ja Tev ir kāds no šiem rīkiem:

  • Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts (Smart ID QES)
  • e-ID karte vai e-Paraksta karte

Ja Tev ir eParaksts mobile, tad arī vari līgumu parakstīt elektroniski, izmantojot Tev ērtākos rīkus un atsūtot parakstīto failu mums pa epastu.

Ir divi Smart ID veidi:

  • Smart ID Basic
  • Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts jeb QES

Sava Smart ID veidu vari noskaidrot, atverot lietotni savā telefonā, sadaļā Lietotāja informācija / Konta līmenis.

Ja Tev ir Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts (angliski Qualified Electronic Signature jeb QES), Tu esi gatavs līguma parakstīšanai elektroniski!

Ja Tev ir Smart ID Basic, tad vispirms Tev tas jāpārvērš par Smart ID Kvalificētu elektronisku parakstu - lasi sadaļā "Kā iegūt Smart ID Kvalificētu elektronisko parakstu?".

Ja Tev ir vai arī jebkad ir bijis Smart ID Basic konts, pase vai ID karte un viedtālrunis, Tu vari jau tuvāko minūšu laikā iegūt Smart ID Kvalificētu elektronisko parakstu sekojot zemāk norādītajām pamācībām.*

Pamācības atvērsies jaunā logā:

* Atsevišķi vecāki viedtālruņu modeļi, kā arī senāk izdotas pases un ID kartes var neatbalstīt nepieciešamās funkcijas. Detalizētāku informāciju, vai Tavs viedtālrunis un Tavi dokumenti ir piemēroti Smart ID Kvalificētā elektroniskā paraksta iegūšanai, meklē pamācībās!

Paziņo mums, ka vēlies aizdevuma līgumu parakstīt elektroniski, nosūtot e-pastu uz info@tfbank.lv vai zvanot uz 66 090 800 (P-Pk 9:00 - 18:00).

Ja aizdevumam pieteicies pie sava kredītu brokera vai aizdevumu salīdzināšanas platformā, droši vari pieteikt savu vēlmi arī viņiem.

Savā elektroniskajā pastkastītē saņemsi aicinājumu no TF Bank parakstīt dokumentu portālā Dokobit.

Aicinājums tiks nosūtīts no e-pasta adreses notifications@dokobit.com; uz to nav nepieciešams atbildēt - tikai jāuzklikšķina uz e-pastā iekļautās saites (linka) uz parakstīšanas portālu Dokobit.

Uzklikšķinot uz šīs saites, Tu nokļūsi Dokobit portālā un Tevi lūgs autorizēties, izmantojot vienu no piedāvātajām identitātes pārbaudes metodēm:

  • Smart-ID Kvalificēts elektroniskais parakasts
  • eID karte vai eParaksts karte

Apstiprinot saņemto aicinājuma e-pasta vēstuli, Tu vienmēr nonāc portāla Dokobit sākuma lapā. Sākot darbu ar Dokobit, izvēlies autorizācijas rīku savas identitātes apstiprināšanai ar vienu no piedāvātajām identitātes pārbaudes metodēm, vienmēr izvēlies valsti, ievadi savu personas kodu un pieslēdzies portālam.

Pieslēdzoties portālā Dokobit, atvērsies Tev nosūtīto dokumentu saraksts, kurā Tu vari izvēlēties nepieciešamo dokumentu un atvērt, klikšķinot uz tā.

Apskatīt dokumentu vari vai nu ritinot to uz leju, vai arī lejupielādējot dokumenta oriģinālu, ko var veikt, spiežot uz pelēkās bultiņas ikonas dokumenta labajā augšējā stūrī.

Lai parakstītu dokumentu, izvēlies sev atbilstošo parakstīšanas metodi: “Parakstīt ar Smart-ID” vai “Parakstīt ar eID”. Veic nepieciešamās darbības atbilstoši izvēlētajai metodei un klikšķini uz pogas „Parakstīt”.

Pārliecināties, ka esi veiksmīgi parakstījis dokumentu, Tu vari sadaļā Dokumenti, atverot attiecīgo dokumentu un pārbaudot sava paraksta informāciju. Papildus tiek nosūtīts arī informatīvs e-pasts par dokumenta parakstīšanu.

Pilnīgi parakstītu dokumentu var lejupielādēt, lapas lejasdaļā klikšķinot uz pogas „Lejupielādēt parakstīto dokumentu” vai izmantojot saņemto informatīvo e-pasts par dokumenta parakstīšanu. Pēc saņemtā līguma parakstīšanas TF Bank saņems paziņojumu, tāpēc Tev nav nepieciešams papildus sazināties ar TF Bank.

Iesakām lejupielādēt un saglabāt parakstītu dokumentu no sistēmas Dokobit, tiklīdz tas ir pilnīgi parakstīts. TF Bank regulāri veiks pilnīgi parakstītu dokumentu dzēšanu no Dokobit datu bāzes.

Kad esi parakstījis līgumu, nosūti savas pases vai personas apliecības (ID kartes) kopiju uz info@tfbank.lv

Pēc nepieciešamo pārbaužu veikšanas, izmaksāsim aizdevuma līgumā noteikto summu uz Tavu norēķinu kontu.

Protams, ja būs nepieciešams, iepriekš ar Tevi sazināsimies.

Radušies jautājumi vai problēmas? Sazinies ar mums:

66 090 800

info@tfbank.lv

p/k 47, LV-1004, Rīga