TF Bank - Elektroniska līgumu parakstīšana

Līgumu parakstīšana ar Smart-ID un e-ID karti

Tu vari ātri, ērti un vienkārši parakstīt TF Bank aizdevuma līgumu ar drošu elektronisko parakstu, izmantojot savu Smart ID. Līguma parakstīšana aizņems vien dažas minūtes.

Gadījumā, ja neesi iepriekš parakstījis dokumentus elektroniski un process Tev nav skaidrs, iesakām iepazīties ar sešiem vienkāršiem soļiem līdz aizdevuma līguma noslēgšanai:

Tu vari līgumu parakstīt elektroniski, ja Tev ir Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts (Smart ID QES).

Ja Tev ir e-ID karte, e-Paraksta karte vai  eParaksts mobile, tad arī vari līgumu parakstīt elektroniski, izmantojot Tev ērtākos rīkus un atsūtot parakstīto failu mums pa epastu.

Ir divi Smart ID veidi:

  • Smart ID Basic
  • Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts jeb QES

Sava Smart ID veidu vari noskaidrot, atverot lietotni savā telefonā, sadaļā Lietotāja informācija / Konta līmenis.

Ja Tev ir Smart ID Kvalificēts elektronisks paraksts (angliski Qualified Electronic Signature jeb QES), Tu esi gatavs līguma parakstīšanai elektroniski!

Ja Tev ir Smart ID Basic, tad vispirms Tev tas jāpārvērš par Smart ID Kvalificētu elektronisku parakstu - lasi sadaļā "Kā iegūt Smart ID Kvalificētu elektronisko parakstu?".

Ja Tev ir vai arī jebkad ir bijis Smart ID Basic konts, pase vai ID karte un viedtālrunis, Tu vari jau tuvāko minūšu laikā iegūt Smart ID Kvalificētu elektronisko parakstu sekojot zemāk norādītajām pamācībām.*

Pamācības atvērsies jaunā logā:

* Atsevišķi vecāki viedtālruņu modeļi, kā arī senāk izdotas pases un ID kartes var neatbalstīt nepieciešamās funkcijas. Detalizētāku informāciju, vai Tavs viedtālrunis un Tavi dokumenti ir piemēroti Smart ID Kvalificētā elektroniskā paraksta iegūšanai, meklē pamācībās!

Paziņo mums, ka vēlies aizdevuma līgumu parakstīt elektroniski, nosūtot e-pastu uz info@tfbank.lv vai zvanot uz 66 090 800 (P-Pk 8:00 - 18:30).

Ja aizdevumam pieteicies pie sava kredītu brokera vai aizdevumu salīdzināšanas platformā, droši vari pieteikt savu vēlmi arī viņiem.

Savā elektroniskajā pastkastītē saņemsi aicinājumu no TF Bank parakstīt dokumentu un saiti (linku) uz TF Bank eParakstīšanas platformu.

Uzklikšķinot uz šīs saites, Tu nokļūsi TF Bank eParakstīšanas platformā un Tevi lūgs autorizēties, izmantojot Tavu Smart-ID.

Pēc autorizēšanās atvērsies Tev piedāvātais Aizdevuma līgums, ar kuru Tu varēsi iepazīties un lejuplādēt to pdf formātā.

Lai parakstītu dokumentu, izvēlies "Parakstīt elektroniski" un apstiprini savu izvēli, pēc pieprasījuma saņemšanas ievadot PIN2 savā Smart-ID lietonē.

Kad esi parakstījis līgumu, nosūti savas pases vai personas apliecības (ID kartes) kopiju uz info@tfbank.lv

Pēc nepieciešamo pārbaužu veikšanas, izmaksāsim aizdevuma līgumā noteikto summu uz Tavu norēķinu kontu.

Protams, ja būs nepieciešams, iepriekš ar Tevi sazināsimies.

Radušies jautājumi vai problēmas? Sazinies ar mums:

66 090 800

info@tfbank.lv

p/k 47, LV-1004, Rīga