TF Bank - Palīdzība (BUJ)

Palīdzība
Biežāk uzdotie jautājumi

TF Bank kredīts ir pieejams Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuriem ir pastāvīgi un pierādāmi ienākumi. TF Bank kredīti nav pieejami personām, kuras nedzīvo Latvijā un ienākumus saņem kontos ārvalstīs, personām, kas nav Latvijas vai citas Eiropas Savienības valsts pilsoņ, kā arī personām ar kavētiem parādiem citiem aizdevējiem.

Katra klienta maksātspēja un kredītvēsture tiek izvērtēta individuāli, tādēļ aicinām veltīt dažas minūtes laika un iesniegt pieteikumu, lai uzzinātu vai TF Bank spēs piedāvāt risinājumu tieši Tavām finanšu vajadzībām.

Iesniedz pieteikumu šeit pat mūsu mājas lapā. Uzreiz pēc pieteikuma iesniegšanas uzzināsi provizorisko kredīta lēmumu.

Ja provizoriskais lēmums būs pozitīvs, lūgsim Tev atsūtīt sava bankas konta pārskatu par pēdējiem 6 mēnešiem, lai mēs varētu pieņemt galējo lēmumu. Ja pēc pārskata izskatīšanas nebūs iemesla mainīt pozitīvo lēmumu, uzreiz piedāvāsim Tev aizdevuma līgumu.

Tā kā mūsu aizdevumi ir ar izlīdzinātu (anuitātes) maksājumu grafiku, katru mēnesi jāmaksā vienāda summa. Daļu no šīs summas sastādīs procenti, daļu – pamatsummas atmaksa. Maksājumu grafika sākumā procentu daļa ir lielāka, grafika beigās tā samazinās.

Tu vari aprēķināt orientējošu ikmēneša maksājuma summu ar kredīta kalkulatora palīdzību izvēloties Tev interesējošo kredīta risinājumu šeit pat, mūsu mājas lapā. 

Naudu pārskaitām uz Tavu norēķinu kontu bankā, kurš norādīts aizdevuma līgumā.

Kredīts var tikt izsniegts tikai un vienīgi uz aizņēmēja personīgo kontu.

Lai lasīt videoidentifikācijas instrukciju spied šeit...

Vienkāršākais un ātrākais līguma noslēgšanas veids ir parakstīt to elektroniski - ar Smart-ID vai e-parakstu.

Ja Tev nav Smart-ID vai e-paraksta, līgumu nosūtīsim papīra formātā uz Tavu dzīvesvietu vai darba vietu ar kurjeru, iepriekš vienojoties par kurjera ierašanās datumu.

Ja esi saņēmis pozitīvu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu, vari pieteikt kurjera apmeklējumu mūsu klientu apkalpošanas dienestam pa tālruni 66 090 800 vai e-pastu info@tfbank.lv.

Līguma parakstīšanai vari izvēlēties jebkuru darba dienu vai sestdienu, paziņojot mums ne vēlāk kā divas darba dienas iepriekš.

Ja dzīvo vai strādā Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Gulbenē, Jēkabpilī, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Valmierā vai Ventspilī, vari izvēlēties arī piegādes laika intervālu:

  • no 8:00 līdz 18:00 vai
  • no 18:00 līdz 22:00

Jebkurā gadījumā piegādes dienas rītā kurjerdienests ar īsziņas starpniecību Tev paziņos precīzāku laiku (aptuveno stundu), kad ieradīsies Tevis izvēlētajā adresē.

Nē. Līgums Tev jāsaņem personīgi, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pasi vai personas apliecību).

Ikmēneša maksājumi jāveic ar pārskaitījumu uz Tavā rēķinā norādīto bankas kontu. Maksājuma mērķī jānorāda Tava līguma references numurs.

Maksājumi par katru kredīta līgumu ir jāveic atsevišķi, maksājuma mērķī norādot konkrētā līguma references numuru.

Rēķins tiek sagatavots un nosūtīts uz aizdevuma līgumā norādīto e-pasta adresi katru mēnesi, sākot ar mēneša 26.datumu. Rēķinus TF Bank uzdevumā sagatavo un izsūta portāls rekini.lv.

Ja līdz mēneša beigām neesi savā epastā saņēmis ikmēneša rēķinu, lūdzu ziņo mums pa tālruni 66 090 800 (P-Pk 8:00-18:30) vai e-pastu info@tfbank.lv !

Rēķinā atradīsi visus apmaksai nepieciešamos rekvizītus, references numuru un precīzu maksājamo summu. 

Tāpat redzēsi, aizdevuma atlikumu, kā arī nepalaidīsi garām informāciju, ka Tev ir izveidojusies pārmaksa vai parāds.

Informāciju par norēķinu kontiem un maksājumu veikšanu atradīsi sadaļā "Kā veikt maksājumus?" šeit...

Protams. Tā, kā visi ikmēneša maksājumi, izņemot pirmo un pēdējo maksājumu, ir vienādi, Tu droši vari uzstādīt regulāro maksājumu savā internetbankā.

Detalizētu informāciju par pareizu maksājumu veikšanu, kā arī risinājumus biežāk sastopamajām problēmām atradīsi sadaļā "Kā veikt maksājumus?" šeit...

Jā. Šādā gadījumā nav nepieciešams speciāli informēt banku.

Par priekšlaicīgu aizdevuma dzēšanu nav jāmaksā papildus. Tu vari atdot visu kredītu uzreiz vai priekšlaicīgi dzēst daļu pamatsummas, taču vienmēr par to iepriekš painformē mūs pa e-pastu!

Atmaksājot aizdevumu priekšlaicīgi, Tev jāmaksā tikai kredīta pamatsummas atlikums un procenti līdz aizdevuma atmaksas dienai.

Saviem kredītu līgumiem TF Bank Klientu Portālā vari piekļūt autentificējoties ar Smart-ID, eParakstu vai vienreizējo paroli, ko saņemsi uz savu kredīta līgumā norādīto tālruņa numuru.

Pēc sava personas koda ievadīšanas uz Tavu tālruņa numuru, kurš ir reģistrēts TF Bank sistēmā, tiks nosūtīta vienreizējā parole SMS veidā. Šo vienreizējo paroli  ievadīsi Klientu portālā un varēsi iepazīties ar informāciju par saviem kredītiem. Vienreizējās paroles derīgums ir 30 minūtes.

Portāls paredz iespēju saņemt informāciju par aktīvajiem līgumiem. Līgumi, kas ir apmaksāti vai citādi izbeigti, portālā netiek atspoguļoti.

Lai noskaidrotu precīzu pirmstermiņa apmaksas summu Tev jāsazinās ar TF Bank zvanot pa tālruņa numuru 66090800 vai rakstot uz info@tfbank.lv precīzi norādot līdz kuram datumam maksājums tiks veikts. Priekšlaicīgās atmaksas summa šobrīd Portālā netiek atspoguļota.

Ja sadaļā “Informācija par maksājumu” summa apmaksai tiek norādīta 0,00 tas nozīmē, ka tekošā ikmēneša maksājums ir veiksmīgi apmaksāts.

Maksājumu apstrāde var aizņemt līdz 2 darba dienām. Tavs maksājums atspoguļosies Klientu portālā pēc tam, kad tas būs saņemts TF Bank kontā, apstrādāts un piesaistīts Tavam aizdevumam.

Lūdzu, nekavējoties sazinies ar mums pa tālruni 66 090 808 (P-Pk. 8:00-18:30) vai e-pastu kavejums@tfbank.lv !

Mēs esam ieinteresēti Tev palīdzēt, lai Tu pārvarētu grūtības, nesabojātu savu kredītvēsturi un paliktu mūsu klients.

Ja neveiksiet apmaksu savlaicīgi, nākošā mēneša rēķinam tiks pievienoti:

  • neapmaksātā iepriekšējā mēneša rēķina summa,
  • nokavējuma procenti par neapmaksāto aizdevuma pamatsummu,
  • maksa par atgādinājuma par kavējumu nosūtīšanu 7,00 € apmērā

Minētās summas tiks pieskaitītas arī gadījumā, ja apmaksa būs veikta nepilnā apmērā.

Obligāts priekšnoteikums kredītbrīvdienu saņemšanai ir  savlaicīga iepriekšējo ikmēneša maksājumu veikšana.

Lai saņemtu kredītbrīvdienas, ne vēlāk kā divas darba dienas līdz maksājuma termiņam uz e-pastu jāatsūta attiecīgs rakstisks iesniegums.

Bankai ir tiesības atteikties no kredītbrīvdienu piešķiršanas.

NILLTPFN likums uzliek bankām pienākumus cīnīties pret "naudas atmazgāšanu" un terorisma un proliferācijas finansēšanu.

NILLTPFN likuma 28. panta pirmā daļa nosaka pienākumu klientam sadarboties ar banku un sniegt tās pieprasīto informāciju.

Bankai ir ne tikai tiesības, bet arī likumā noteikts pienākums iegūt informāciju gan par jauniem, gan par esošiem klientiem. Protams, mums ir arī pienākums izturēties pret klientu sniegto informāciju ar augstu rūpību.

NILLTPFN likuma 28. panta otrā daļa liek bankai izbeigt darījuma attiecības ar klientu un pieprasīt no klienta pirmstermiņa saistību izpildi gadījumos, ja bankai nav izdevies iegūt pietiekamu informāciju klienta izpētei.

Visa informācija, ko sniedzat bankai klienta izpētes ietvaros, tiek izmantota tikai bankas vajadzībām, lai pildītu likumā noteiktos uzdevumus, un tā nekādā gadījumā nav publiska informācija. Mūsu pienākums ir garantēt visu savu klientu personas un darījumu noslēpumu saskaņā ar Kredītiestāžu likumu.

Iegūto informāciju banka var sniegt tikai pašam klientam un to likumīgajiem pārstāvjiem, bet atsevišķos gadījumos, atbilstoši likuma prasībām, arī atsevišķām valsts institūcijām un amatpersonām, kas norādītas Kredītiestāžu likuma 63.pantā.

Politiski nozīmīga persona (PNP) tiek uzskatīta par paaugstināta riska klientu, ņemot vērā tās ietekmi publiskajā sektorā.

Tādēļ bankām ir ar likumu noteikts pienākums padziļināti uzraudzīt PNP, kā arī PNP ģimenes locekļu un ar PNP cieši saistīto personu finanšu darījumus.

Politiski nozīmīga persona ir persona, kura Latvijas Republikā, citā Eiropas Savienības dalībvalstī, Eiropas Ekonomikas zonas valstī vai trešajā valstī ieņem vai ir ieņēmusi nozīmīgu publisku amatu, tai skaitā: valsts varas augstākā amatpersona, valsts administratīvās vienības (pašvaldības) vadītājs, valdības vadītājs, ministrs (ministra vietnieks vai ministra vietnieka vietnieks, ja attiecīgajā valstī ir šāds amats), valsts sekretārs vai cita augsta līmeņa amatpersona valdībā vai valsts administratīvajā vienībā (pašvaldībā), parlamenta deputāts vai līdzīgas likumdošanas struktūras loceklis, politiskās partijas vadības struktūras (valdes) loceklis, konstitucionālās tiesas, augstākās tiesas vai cita līmeņa tiesas tiesnesis (tiesu institūcijas loceklis), augstākās revīzijas (audita) iestādes padomes vai valdes loceklis, centrālās bankas padomes vai valdes loceklis, vēstnieks, pilnvarotais lietvedis, bruņoto spēku augstākais virsnieks, valsts kapitālsabiedrības padomes vai valdes loceklis, starptautiskas organizācijas vadītājs (direktors, direktora vietnieks) un valdes loceklis vai persona, kas šajā organizācijā ieņem līdzvērtīgu amatu.

Politiski nozīmīgas personas ģimenes loceklis ir laulātais vai laulātajam pielīdzināma persona, bērns vai politiski nozīmīgas personas laulātā vai laulātajam pielīdzināmas personas bērns, viņa laulātais vai laulātajam pielīdzināma persona, brālis, māsa, vecāks, vecvecāks vai mazbērns.

Ar politiski nozīmīgu personu cieši saistīta persona ir fiziskā persona, par kuru ir zināms, ka tai ir darījuma vai citas ciešas attiecības ar politiski nozīmīgu personu vai tā ir akcionārs vai dalībnieks vienā un tajā pašā komercsabiedrībā ar kādu politiski nozīmīgu personu, kā arī fiziskā persona, kura ir vienīgā tāda juridiska veidojuma īpašnieks, par ko ir zināms, ka tas faktiski izveidots politiski nozīmīgas personas labā.

Neatradi atbildi uz savu jautājumu? Sazinies ar mums:

66 090 800

info@tfbank.lv

p/k 47, LV-1004, Rīga