TF Bank - Privātums

Sīkdatnes (cookies)

Drošs savienojums

tfbank.lv izmanto HTTPS pieslēgumu, kas nodrošina šifrētu savienojumu ar mūsu sistēmām. Aizvērta atslēga uz zaļa fona Tavas pārlūkprogrammas tīmekļa adreses joslā apstiprina, ka savienojums ir drošs. Vari uzklikšķināt uz atslēgas attēla, lai pārliecinātos par sertifikāta uzticamību. Savus personas datus interneta vidē iesniedz tikai tad, ja esi pārliecinājies, ka Tavs pieslēgums ir drošs!

Informācijas un sīkdatņu ("cookies") vākšana

TF Bank tīmekļa vietne www.tfbank.lv izmanto sīkdatnes, lai veidotu statistiku par tīmekļa vietnes apmeklējumu un uzlabotu tās funkcionalitāti. Mēs neizmantojam sīkdatnes personīgas informācijas saglabāšanai.

Sīkdatne ir neliela teksta datne (fails), ko saglabā jūsu pārlūkprogramma. Ir divu veidu sīkdatnes: pastāvīgās un pagaidu. Pagaidu sīkdatnes automātiski pazūd, kad aizverat pārlūkprogrammu; pastāvīgā sīkdatne tiek saglabāta Tavā datorā ilgāku laiku.

Ja nevēlies pieņemt sīkdatnes, vari iestatīt savu pārlūkprogrammu, lai automātiski atteiktos no sīkdatņu saglabāšanas vai tiktu informēts katru reizi, kad vietne pieprasa saglabāt sīkdatni. Iepriekš saglabātās sīkdatnes var arī izdzēst, izmantojot pārlūkprogrammu. Plašāku informāciju par to vari atrast pārlūkprogrammas palīdzības lapās.

Vispārīgu informāciju par sīkdatnēm vari atrast arī Datu Valsts inspekcijas tīmekļa vietnē.

Sīkdatņu izmantošana TF Bank

Mēs, TF Bank, vēlamies, lai mūsu tīmekļa vietnes izmantošana būtu pēc iespējas ērtāka; tādēļ mēs izmantojam ierīču identifikatorus, kas labāk pazīstami kā sīkdatnes. Zemāk ir aprakstīts, kā TF Bank izmanto sīkdatnes mūsu vietnēs un domēnos un kā Tu vari piekrist to izmantošanai, kā arī tās bloķēt vai dzēst.

Savā vietnē mēs izmantojam četras dažādas sīkdatņu kategorijas: obligātās sīkdatnes, iestatījumu sīkdatnes, statistikas sīkdatnes un mārketinga sīkdatnes.

Obligātās sīkdatnes ir nepieciešamas, lai vietne darbotos pareizi un Tu varētu bez raizēm apmeklēt mūsu tīmekļa vietnes sadaļas un izmantot tās funkcijas. Izņemot šīs nepieciešamās sīkdatnes, pārējās sīkdatnes mēs izmantojam tikai tad, ja esi atļāvis mums tās izmantot; savu izvēli atļaut vai neatļaut izmantot šīs sīkdatnes Tu sniedz izmantojot uznirstošo baneri, kas tiek parādīts, kad pirmo reizi atver mūsu tīmekļa vietni.

Šīs pārējās sīkdatnes ļauj mums optimizēt vietnes funkcijas atbilstoši Tavām vajadzībām, uzlabot Tavu pieredzi un individualizēt turpmākos apmeklējumus, piemēram, saglabājot Tavus lietotāja iestatījumus. Ja nepiekrīti noteiktu sīkdatņu izmantošanai, iespējams, Tev nebūs pieejamas visas vietnes sadaļas, kā arī atsevišķas vietnes daļas var nedarboties pareizi. Lūdzam Tevi ņemt vērā, ka noteiktas sīkdatnes mūsu lapās ievieto trešās puses, lai atspoguļotu to pakalpojumus.

Dažas sīkdatnes arī apkopo informāciju par Tevi un Tavu uzvedību tiešsaistē. Ja vēlies uzzināt vairāk par to, kā TF Bank apstrādā apkopoto personīgo informāciju, lūdzu izlasi mūsu Privātuma politiku. Tajā uzzināsi arī, kā sazināties ar mums, ja Tev rodas jautājumi par Tavu personas datu apstrādi.

Mēs nodrošinām, ka Tu pats kontrolē, kā mēs izmantojam Tavā ierīcē esošās sīkdatnes. Tādēļ mēs sniedzam Tev iespēju izvēlēties, kuras sīkdatņu kategorijas mēs izmantosim Tavā ierīcē. Tu vari mainīt vai atsaukt piekrišanu, izmantojot sīkdatņu piekrišanas baneri mūsu vietnē. Ja Tev ir jautājumi par sīkdatnēm, ko esam ievietojuši Tavā ierīcē, vari sazināties ar mums pa e-pastu info@tfbank.lv. Rakstot mums, neaizmirsti norādīt savu piekrišanas ID numuru un datumu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas tiek saglabātas Tavā galaiekārtā, piemēram, datora, viedtālrunī, planšetdatorā, utt. brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Sīkdatne parasti satur tās vietnes nosaukumu, no kuras sīkdatne nāk, cik ilgi sīkdatne tiks saglabāta un sīkdatnes numuru (kas parasti ir nejauši ģenerēts unikāls skaitlis). Sīkdatnes tiek izmantotas, lai tīmekļa vietnes darbotos efektīvāk, kā arī sniegtu noteiktu informāciju vietnes īpašniekam. Sīkdatnes ļauj atšķirt dažādus lietotājus, kas ļauj nodrošināt katram lietotājam pielāgotāku un pozitīvāku vietnes lietošanas pieredzi.